Praca: Szwaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Żninie
Szwaczka
Miejsce pracy: Barcin
Numer: StPr/20/0675
OBOWIĄZKI:
Zszywanie poszczególnych elementów odzieży
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Barcin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

Zobacz podobne oferty

Pracownik biura eksportu

zgodnyWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie branżowe, brakWymagania inne:Wykształcenie min. średnie, biegła znajomość j. niemieckiego, mile widziana znajomość j. angielskiego, znajomość...

Kwalifikowany pracownik ochrony z pozwoleniem na broń

Realizowanie założeń wynikających z instrukcji ochrony oraz systemu bezpieczeństwaWsparcie innych pracowników w realizacji zadańPatrolowanie obiektu, weryfikacja przepustek, wydawanie kluczyKontakt z...

Sortowacz odpadów komunalnych r9/2740-1365/20

praca na linii sortowniczej, sortowanie odpadów na poszczególne frakcje Wymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brakWymagania inne:brak wymagań w zakresie wykształcenie i...

Pracownik ogólnobudowlany r8/2739-1364/20

prace budowlaneWymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brakWymagania inne:mile widziane doświadczenie w budownictwie, możliwość pracy w delegacji