Praca: Fryzjer damsko-męski

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Fryzjer damsko-męski
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/20/0090
OBOWIĄZKI:
pomoc w pracach fryzjerskich:mycie głowystrzyżeniefarbowaniesuszenieStaż odbywać się będzie w Fordonie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

kierunek - fryzjerstwo

Miejsce pracy:

Bydgoszcz


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 033,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Fryzjer

refundacja dla osób po 30rż, obsługa klienta w zakresie usług fryzjerskich (Pracodawca przyuczy do pracy osoby z przerwą w zawodzie, bez doświadczenia)Wymagania konieczne:Zawód: Fryzjer*Wykształcenie:...

Fryzjer

wykonywanie czynności związanych z zawodem fryzjera: mycie głowy, nauka strzyżenia, modelowanie, farbowanie dbanie o czystość w salonie Staż odbywać się będzie na KapuściskachWymagania...

Fryzjer

refundacja dla osób po 30rż, obsługa klienta w zakresie usług fryzjerskich (Pracodawca przyuczy do pracy osoby z przerwą w zawodzie, bez doświadczenia)Wymagania konieczne:Zawód: Fryzjer*Wykształcenie:...

Fryzjer

strzyżenie, modelowanie, koloryzacja