Praca: Pomoc nauczyciela

Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim
Pomoc nauczyciela
Miejsce pracy: Więcbork
Numer: StPr/19/0835
OBOWIĄZKI:

Sprawowanie opieki nad uczniem w czasie lekcji.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: przygotowanie pedagogiczne


Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi.

Miejsce pracy:

Więcbork


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 1 462,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Pomoc nauczyciela

Opieka nad małymi dziećmi - pomoc w wychowaniu i nauce dzieci 2,5-6 lat.Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Osowa GóraWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcąceWymagania...

Wizytator

Warunki pracyWarunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań: Praca wykonywana w siedzibie urzędu i poza siedzibą, najczęściej w szkole lub w placówce. Większość...

Wizytator

Warunki pracyWarunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań: Praca wykonywana w siedzibie urzędu i poza siedzibą, najczęściej w szkole lub w placówce. Większość...

Pomoc nauczyciela

zgodnyWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodoweWymagania inne:RWB