Praca: Mechanik samochodów osobowych

Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie
Mechanik samochodów osobowych
Miejsce pracy: Witkowo
Numer: StPr/19/1005
OBOWIĄZKI:
demontaż i rozbiórka złomowanych samochodów, segregacja odpadów powstałych przy demontażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Witkowo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 033,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Zobacz podobne oferty

Mechanik samochodowy/ Mechatronik samochodowy / majster

Miejsce pracy: Niemcy / Fulda (okolice) Diagnozowanie wad i uszkodzeń pojazdów / autobusówUsuwanie usterek i kompleksowe naprawyWymiana płynów, olejów, filtrówObsługa urządzeń...

Mechanik samochodowy / Mechatronik

Miejsce pracy: Niemcy, WoldegkMontaż prototypowych lub specjalnych pojazdów wojskowych;Montaż podzespołów pojazdu do eksperymentalnych testów (mechanicznych, elektronicznych);Instalacja i usuwanie...

Mechanik samochodowy

Poszukujemy osób o różnym poziomie kwalifikacji zawodowych do pracy w dużej firmie zajmującej się kupnem i sprzedażą samochodów marki Vauxhall (Opel) oraz BMW. Znajomość języka nie jest wymagana....

Mechanik - Elektromechanik Samochodowy

Wymagania:wykształcenie zawodowepodstawowa wiedza i praktyka z zakresu mechaniki, hydrauliki i elektrotechnikiprawo jazdy kat. B