Praca: Pomoc kuchenna - pracownik produkcyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie
Pomoc kuchenna - pracownik produkcyjny
Miejsce pracy: Grzybno
Numer: StPr/19/0140
OBOWIĄZKI:

zgodnie z zakresem obowiązków

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Grzybno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 176 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie

Zobacz podobne oferty

Pomoc kuchenna

obróbka wstępna warzyw i owoców oraz wszelkich surowców do produkcji posiłków, rozdrabnianie, przygotowywanie potraw zgodnie z wytycznymi kucharki, pomoc w porcjowaniu i wydawaniu posiłków,...

Prace w kuchni - pomoc kucharza.Wymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

zgodny z harmonogramem stażu

Przygotowywanie składników na pizzę, mycie naczyń, zachowanie czystości na stanowisku pracy, pomoc przy przygotowywaniu posiłków.Wymagania inne:Wykształcenie podstawowe.