Mobilny Kasjer Sprzedawca

Jak ogólnie wiemy małe osiedlowe sklepiki spożywcze zostały w znacznej części wyparte przez sieci marketów. Na naszym rynku odnajdujemy kilka wiodących marek hipermarketów, które posiadają swoje sklepy po kilka lub kilkanaście sztuk w danym mieście. Markety te działają pod marką rozpoznawaną na całym rynku europejskim. Oczywiście są też mniejsze sieci, które próbują zbliżyć się do swoich większych konkurentów. Mają rozpoznawalną markę na rynku polskim i zazwyczaj po kilka sklepów w mieście oraz w miejscowościach pobliskich.

Sieci sklepów spożywczych cieszą się popularności wśród klientów przez wzgląd na stosunkowo niską cenę niektórych produktów oraz dostępność wielu produktów nie tylko spożywczych w jednym miejscu. Z racji tego faktu są często odwiedzane przez klientów. Sieci sklepowe zatrudniają pracowników, jednak w zależności od tego jaka to sieć, inne wymagania są stawiane pracowników zatrudnianych na to samo stanowisko pracy. Jedna z takich sieci oferowała pracę w miejscowości Izbica Kujawska w województwie kujawsko-pomorskim.

Praca w Izbicy Kujawskiej była dostępna dla osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku Kasjer Sprzedawca, jednak sieć  zaznaczała,  że jest to mobilny pracownik. Na czy polegała mobilność kasjera ? Na tym że sieć posiadała kilka sklepów na terenie miasta i praca polegała na tym że pracownik pracował we wszystkich tych sklepach po kolei, a nie tylko w jednym punkcie. Wymogiem stawianym przed kandydatami było zatem posiadanie czynnego prawa jazdy Kat. B.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *