Recepcjonistka SPA

Jak ogólnie wiadomo płeć piękna czyli kobiety uwielbiają dbać o swój wygląd. Oczywiście nie oznacza to że mężczyźni o siebie nie dbają, jednak w większości z myślą o kobietach powstają nowe salony kosmetyczne, gabinety manicuru czy salony fryzjerskie oferujące swoim klientkom coraz to więcej usług. Aby bardziej zrelaksować ciało i poprawić kondycję ciała i skóry na ciele powstają gabinety SPA. Są to gabinety oferujące różnego rodzaju masaże relaksujące i upiększające nasze ciało. W gabinecie spa możemy zażyć prawdziwego relaksu oraz poprawić kondycję naszej skóry i ciała oraz nasze samopoczucie.

Gabinetów SPA na rynku jest całkiem sporo i muszą one zadbać o to aby klienci chętnie je odwiedzali i korzystali z ich usług. Dlatego też role swoistego handlowca w takim spa często pełni recepcjonistka, która umawia gości na wizyty. To ona jest pierwszym ogniwem pomiędzy klientem a gabinetem i to ona często prezentuje klientom ofertę gabinetu. Możemy się o tym przekonać przeglądając ogłoszenia o pracy.

Ostatnio pojawiło się ogłoszenie o rekrutacji na pracownika w charakterze recepcjonistki do gabinetu SPA w mieście Lipno. Z ogłoszenia dowiadujemy się, że praca w Lipnie to nie tylko umawianie klientów na wizyty ale także prezentowanie im oferty salonu, aktualnych promocji czy zniżek cenowych. Recepcjonistka odpowiedzialna jest również za przygotowywanie ofert i kalkulacji dla firm chcących zamówić wizytę grupowa dla swoich pracowników i nie tylko. To właśnie recepcjonistka będzie odpowiedzialna za aktywną sprzedaż usług gabinetu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *