Przedstawiciel ds. odszkodowań

Jak wiemy każdy pojazd poruszający się w ruchu drogowym musi być ubezpieczony. Na rynku dostępnych jest kilka wariantów i rodzajów ubezpieczeń. Można wykupić ubezpieczenie na wypadek straty szyby czy wykupić ubezpieczenie dla pasażera naszego pojazdu, jednak jest ubezpieczenie, które wszyscy kierowcy muszą posiadać obowiązkowo. Jest to polisa OC tj. odpowiedzialności cywilnej. To z takiej polisy wypłacane są odszkodowania naprawcze wynikające z uszkodzeń mechanicznych samochodów w trakcie stłuczek czy wypadków. Polisa OC daje gwarancję również wypłaty odszkodowania osobom, które w takich stłuczkach czy wypadkach ucierpiały.

Jednak czasami Towarzystwo Ubezpieczeniowe odmawia wypłaty odszkodowania powołując się na różne przepisy. Co wtedy pozostaje takiej osobie? Albo udać się do prawnika i skierować sprawę do sądu przeciwko Towarzystwu Ubezpieczeniowemu albo skorzystać z usług przedstawiciela ds. odszkodowań.

Jest to młody zawód, a sieć takich przedstawicieli się dopiero rozwija. Aktualnie poszukiwane są osoby do pracy jako przedstawiciel ds. odszkodowań w miejscowości Aleksandrów Kujawski. Praca w Aleksandrowie Kujawskim, polega na znalezieniu osób którym Towarzystwo Ubezpieczeniowe nie wypłaciło odszkodowania i pomoc w uzyskaniu tego odszkodowania. Pracodawca zaznaczył w ogłoszeniu, że osoby zatrudnione zostaną przeszkolone z zakresu ubezpieczeń i obowiązujących przepisów. Pracodawca oferuje pracę w młodym zespole oraz w szybko rozwijającej się firmie. Oferuje również wysokie wynagrodzenie oraz możliwość wypracowania premii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *