Pomocnik dostaw

Jak wiadomo towar musi być dostarczony do sklepu aby dany sklep mógł ten towar sprzedać. Dotyczy to nie tylko produktów spożywczych. Producenci dostarczają swoje towary do swoich sklepów firmowych i do punktów, gdzie odbywa się sprzedaż detaliczna towarów czy wyrobów. Często jest tak, że producenci wyrobów mają swoje własne sklepy firmowe, wtedy dostawy idą dosyć płynnie. Jeśli jednak producent dostarcza towar do innych sklepów detalicznych, nie tylko do swoich firmowych wtedy proces jest bardziej skomplikowany.

Weźmy na przykład producentów wyrobów mięsnych i wędlin. Z racji tego że jest to towar, który bardzo szybko się psuje i ma krótką datę ważności. Zamówienia muszą płynnie przebiegać. To samo tyczy się dostaw. Podczas dostawy często jedna osoba zbiera zamówienia na następny dzień, w czasie kiedy druga rozładowuje dostawę. Właśnie takiego pracownika poszukiwał ostatnio jeden z producentów wędlin, do pomocy przy dostawach produktów na terenie miasta Lubień Kujawski.

Praca w Lubieniu Kujawskim była dostępna dla osób, które chciały kandydować na stanowisko pomocnika dostaw. Praca na tym stanowisku dotyczyła codziennych dostaw do sklepów spożywczych wraz z kierowcą i jednocześnie handlowcem. Po dotarciu do miejsca docelowego, handlowiec udawał się na sklep w celu zebrania zamówienia, natomiast pomocnik był odpowiedzialny z rozładownie dostawy zgodnie z poprzednim zamówieniem oraz do  dopilnowania podpisania odbioru towaru oraz innych potrzebnych dokumentów. Praca odbywała się przez 5 dni w tygodniu, czasami również w soboty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *