Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Świecie
Numer: StPr/19/0004
OBOWIĄZKI:
Zmywanie naczyń garnków, sztućcy, pakowanie dań i catering. Sprzątanie kuchni. Gotowanie potraw. Drobne prace kuchenne obróbka mięsa, warzyw owoców.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

FP

Miejsce pracy:

Świecie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Pomoc kuchenna

Przygotowywanie posiłków

Pomoc kuchenna

Sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków, dbanie o ład i porządek w pomieszczeniach kuchennych, pomoc przy sporządzaniu posiłków.Wymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pomoc kuchenna

Serwowanie posiłków, przygotowanie półproduktów, sprzątanie stanowiska pracy, dostarczanie posiłków, uzupełnianie dokumentacji HCCP. Wymagania inne:Kierunek/specjalność: mile widziane gastronomia,...

Pomoc kuchenna

Przygotowywanie posiłkówWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe