Praca: Pomocnik piekarza

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego
Pomocnik piekarza
Miejsce pracy: Ostaszewo
Numer: StPr/18/1868
OBOWIĄZKI:

praca przy produkcji pieczywa i ciasta

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

doświadczenie w piekarni przy produkcji pieczywa, umiejętność pracy w zespole przy liniach technologicznych

Miejsce pracy:

Ostaszewo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

do 2 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Pomocnik piekarza

wykonywanie zadań związanych z wytworzeniem i wypiekaniem różnych rodzajów pieczywa, obsługa pod nadzorem maszyny i urządzenia, rozładowywanie towaru, magazynowanie, pakowanie, różne prace...

Piekarz (staż)

zgodnyWymagania konieczne:Wykształcenie: gimnazjalneWymagania inne:Staż skierowany dla osób bezrobotnych z II profilem pomocy.

Piekarz

Zgodnie ze stanowiskiem pracy. Oferta pracy subsydiowanej tylko dla uprawnionych osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Rypin.Wymagania konieczne: Zawód: Piekarz*Wykształcenie: zasadnicze zawodowe