Mechanik maszyn rolniczych

Najczęstsze skojarzenie jakie przychodzi nam do głowy słysząc słowo mechanik, to mechanik samochodowy. Pracownik warsztatu samochodowego, który świetnie zna się na naprawianiu aut wszelkiego rodzaju. Jednak mechanik może naprawiać jeszcze inne maszyny, nie tylko samochody. Pewien rodzaj maszyn jest szczególny, ze względu na swoje gabaryty i pracę jaką muszą wykonać. Mowa tutaj o maszynach rolniczych. Typowy rolniczy traktor czy też ogromny kombajn zbierający żniwa, też potrzebują napraw, konserwacji oraz wymiany części, tak więc też potrzebują swojego mechanika.

Ostatnio pojawiło się ogłoszenie o pracy dla mechanika maszyn rolniczych w miasteczku Barcin w województwie kujawsko-pomorskim. Właśnie w tym mieście działa firma która zajmuje się wynajmem i sprzedażą maszyn rolniczych. Jako, że rejon województwa kujawsko-pomorskiego jest regionem rolniczym posiadającym dużą liczbę gospodarstw, firma istnieje na rynku już prawie dwadzieścia pięć lat i nadal ciągle się rozwija. Właśnie przez wgląd na dalszy rozwój firma, dla swoich klientów, poszerzyła usługi o serwis maszyn rolniczych i właśnie do tego serwisu poszukuje osoby na stanowisko mechanika.

Praca w Barcinie jest dostępna dla osób, które mają doświadczenie i pojęcie w naprawie maszyn. Najlepszymi kandydatami byłyby osoby posiadające wykształcenie w tym kierunku. Ze swojej strony pracodawca zapewni odpowiedni zakres szkoleń oraz przyuczenie do pracy pod okiem doświadczonych mechaników. Praca ma się odbywać w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *