Manager regionu

Na naszym rodzimym rynku kiedyś były firmy, które były monopolistami na rynku w swojej branży. Obecnie otwarcie rynków spowodowało nowe inwestycje i nowe firmy, które nie pozwalają na monopol.  Jednak w branżach takich jak telefonia komórkowa, sieci telewizji cyfrowej, dostawcy prądu czy gazu nadal istnieje kilka wiodących firm konkurujących ze sobą i wypierające z rynku mniejsze firmy. Weźmy na przykład dostawców prądu. Na rynku istnieje czterech głównych dostawców energii elektrycznej na całą Polskę. Firmy te mają liczne oddziały w każdym mieście w Polsce. Często działalność ich biur jest podzielona na regiony. Wszystkie biura z regionu pracują zazwyczaj wg wskazówek przekazywanych przez managera regionu.

Właśnie jedna z tych firm zamieściła ostatnio ogłoszenie o zapotrzebowaniu na pracownika na stanowisko Managera Regionu, do swojego biura w miejscowości Aleksandrów Kujawski w województwie kujawsko-pomorskim. Praca w Aleksandrowie Kujawskim na tym stanowisku pracy polegała na zarządzaniu i koordynowaniu pracy biur z całego regionu.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku pracy będzie zarządzała aktywną sprzedażą całego zespołu sprzedażowego, w taki sposób, aby utrzymywać pozycję firmy na rynku. Oprócz tego do Managera będzie należeć utrzymywanie długofalowych relacji z klientami i dbanie o dobry wizerunek firmy. Ma on też w obowiązkach ciągłe ofertowanie klientów i tworzenie ofert w taki sposób, aby wyprzedzić rynkową konkurencję. Za swoją pracę Manager Regionu będzie dostawał miesięczną pensję oraz premię zależną od miesięcznego wyniku sprzedażowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *