Lektor języka obcego

W dobie szybkiego rozwoju technicznego, stare technologie ustępują miejsca nowym i niezawodnym. W latach dziewięćdziesiątych, gdzie nawet nie w każdym domu znajdował się telefon stacjonarny, niewyobrażalne było porozumiewanie się na dalekie odległości za pośrednictwem telefonu komórkowego. O smart fonach nikt nawet jeszcze nie myślał. Kilkanaście lat później nie wyobrażamy sobie życia bez smart fona i nie do pomyślenia jest nie posiadanie internetu w biurze czy w domu. Postęp techniczny i technologiczny bardzo ułatwił nam porozumiewanie się oraz wykonywanie naszej pracy. Aby uzyskać informację nie musimy już stać kilka godzin w urzędzie. Wystarczy odwiedzić stronę internetową i otworzyć odpowiednia zakładkę.

Poszukiwania pracy stały się łatwiejsze, ponieważ wile portali zajmuje się zamieszczaniem ogłoszeń o pracy. Nawet nauka stała się łatwiejsza i przyjemniejsza. Wiele ośrodków edukacyjnych oferuje kursy czy szkolenia  prowadzone za pośrednictwem internetu. Szkoły językowe prowadzą naukę języka za pośrednictwem komunikatorów internetowych w postaci telekonferencji.

Ostatnio jedna z takich szkół językowych, mająca swoja siedzibę w Aleksandrowie Kujawskim, zamieściła ogłoszenie na jednym z lokalnych portali internetowym o rekrutacji na stanowisko Lektora języka angielskiego. Praca w Aleksandrowie Kujawskim polegała na przeprowadzaniu kursów z języka angielskiego za pośrednictwem jednego z popularnych komunikatorów internetowych. W praktyce oznaczało to prowadzenie lekcji języka angielskiego we własnym domu za pośrednictwem domowego komputera.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *