Kierowca w weekendy

Jak wiadomo każdy szuka takiej pracy, aby wynagrodzenie jakie otrzymamy za pracę było w stanie zapewnić nam byt oraz najlepiej aby starczyło na dodatkowe rzeczy jak rozrywki, zakup odzieży czy też wyjazd na jakąś wycieczkę co najmniej raz do roku.  Oczywiście im wyższe wynagrodzenie tym lepiej. Standardowy czas w tygodniu jaki spędzamy w pracy to czterdzieści godzin na tydzień co daje nam pracę pięć dni w tygodniu po osiem godzin dziennie. Taka jest norma, ale w zależności od tego jakie stanowisko piastujemy oraz jaki zwód wykonujemy godziny mogą się różnić.

Niektórzy pracują po dziesięć lub dwanaście godzin dziennie.  Taki system pracy uniemożliwia wykonywanie jakiejkolwiek pracy dodatkowej. Jednak system czterdziestogodzinny pozwala na wykonywanie dodatkowych zajęć podczas weekendu. I tak w internecie pojawiają się ogłoszenia o pracy dodatkowej, którą można wykonywać w weekendy.

Ostatnio takie ogłoszenie dotyczyło pracy w weekendowej w miejscowości Nakło nad Notecią w województwie kujawsko-pomorskim. Praca w Nakle nad Notecią polegała na pracy jako kierowca w pizzerii i rozwożenie pizzy zgodnie z zamówieniami klientów. Pracodawca zaznaczył w ogłoszeniu iż kandydaci nie muszą posiadać własnego samochodu, ponieważ dostana do dyspozycji samochód służbowy, przystosowany do rozwozu pizzy oraz innych dań serwowanych przez pizzerie. Praca odbywa się w systemie dwuzmianowym w godzinach od 11 do 23. Po godzinie 23 pizzeria jest zamknięta i nie dostarcza swoich wyrobów. Praca odbywa się w oparciu o umowę zlecenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *