Doradca techniczno-handlowy

Większości z nas województwo kujawsko-pomorskie kojarzy się z wakacjami spędzonymi nad naszym polskim morzem. Jednak to województwo to nie tylko teren plaż i nadmorskich miejscowości rekreacyjno-turystycznym. Jest to także rejon rolniczy, na którym rolnictwo i uprawy mocno się rozwijają. Wile firm zajmujących się doradztwem w zakresie rolnictwa działa na tym terenie.

Ostatnio jedna z takich firm zamieściła ogłoszenie o zapotrzebowaniu na pracowników, na jednym z internetowych portali zawierających ogłoszenia o pracy. Ogłoszenie dotyczyło stanowiska doradcy techniczno-handlowego, a praca miałaby się dobywać w siedzibie firmy w Aleksandrowie Kujawskim. Praca w Aleksandrowie Kujawskim jest przeznaczona tylko dla osób posiadających doświadczenie w branży rolniczej. Przed kandydatami postawione zostały wymagania również odnośnie wykształcenia. Osoba aplikująca na to stanowisko pracy musi posiadać odpowiednie wykształcenie w postaci ukończonych studiów wyższych w kierunku związanym z rolnictwem, a najlepiej ukończone studia na Akademii Rolniczej. Oprócz tego kandydat musi posiadać czynne prawo jazdy kat. B i jest to warunek konieczny.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie miała za zadanie doradzać, kontrolować a także prowadzić plantację w trakcie całego sezonu. Będzie również odpowiedzialna za budowanie bazy klientów i poszerzanie sieci kontaktów biznesowych. Pracodawca gwarantuje pracę w oparciu o umowę o pracę oraz wysokie premie motywacyjne, a także częste wyjazdy służbowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *