Chirurg

Pewnie większość z nas zadała sobie kiedyś pytanie w jaki sposób zatrudniani do pracy są lekarze? Najczęściej proces wygląda tak, że lekarz odbywa w szpitalu lub innej jednostce medycznej praktykę lub staż i potem zostaje na etacie. Jednak tu pojawia się następne pytanie czy lekarz pracuje na kontrakcie czy na umowie? Jakie dokumenty podpisuje podejmując pracę w jednostce medycznej ?  Na pewno szpitale rządzą się innymi prawami niż prywatne przychodnie. Te ostatnie prowadzą nawet rekrutacje na obsadzenie stanowisk doświadczonymi lekarzami.

Ostatnio nawet jedna z takich prywatnych przychodni zamieściła ogłoszenie o zapotrzebowaniu na lekarza chirurga do nowo otwartej prywatnej przychodni w mieście Mrocza w województwie kujawsko-pomorskim. Jako że przychodnia należała do sieci przychodni, które przyciągają swoich klientów jakością obsługi i wysokim standardem, praca w Mroczy była dostępna dla doświadczonych chirurgów, których doświadczenie było poparte odpowiednimi referencjami oraz stażem pracy na tym stanowisku.

Lekarz zatrudniony na tym stanowisku będzie obsługiwał pacjentów zarówno w trakcie wizyt refundowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia jak i wizyt prywatnych. Będzie również prowadził dokumentację medyczną zgodna z procedurami panującymi w przychodni oraz zgodną z procedurami medycznymi i ustawą o ochronie danych osobowych. Musi posiadać także czynne prawo do wykonywania zawodu oraz minimum drugi stopień specjalizacji. Pracodawca oferuje atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość dostosowania grafiku dyżurów do własnych potrzeb.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *