Branża szkoleniowa zawsze na czasie

Nauka zawsze jest w cenie. Przekonałam się o tym samodzielnie, kiedy straciłam swoją pierwszą pracę. Wydawało mi się iż tylko pierwsze zatrudnienie w Izbicy Kujawskiej jest trudno zdobyć, tymczasem drugiej pracy również szukałam długo. Ostatecznie musiałam się dokształcić, nieco zmienić profil swej specjalizacji aby móc podjąć pracę, na którą aktualnie była podaż. Z czasem zaczęłam myśleć o otwarciu własnej firmy w branży szkoleniowej, a konkretnie nauki języków obcych.

Czasy wymuszają na nas znajomość rozmaitych jezyków i to w różnych celach, czy to prywatnych czy zawodowych. Uczymy się coraz więcej, częściej i chętniej. Potrzebne są zatem firmy organizujące kursy i szkolenia. Co więcej również projekty unijne stawiają na naukę i rozwój kompetencji, rozwój osobisty, podnoszenie kwalifikacji. Branżą szkoleniową, edukacyjną wspiera zarówno rynek pracy, rynek edukacji, jak i handel, usługi, przemysł.

W pewnym sensie jest to złoty biznes. Dlatego postanowiłam korzystając ze środków unijnych otworzyć własną firmę szkoleniową. Izbica Kujawska była miejscowością idealną na taką właśnie działalność z uwagi an fakt, iż w miejscowości nie ma konkurencji. Dzięki mojej firmie, która wpisała się w  potrzeby mieszkańców ja mam pracę, zaś mieszkańcy mają dostęp do edukacji. Staram się wsłuchiwać w oczekiwania rynku, dlatego proponuję szkolenia na konkretne zapotrzebowanie. Nie musi być to angielski, jeśli grupa osób pragnie uczyć się w Izbicy Kujawskiej fińskiego, czy arabskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *