Asystentka zarządu

Jak wiadomo w wielu firmach funkcjonuje sekretariat. Sekretariat jest pierwszym  ogniwem w kontakcie klient firma czy kontrahent firma. Cała korespondencja kierowana do firmy trafia do sekretariatu najpierw, a potem jest przysyłana do odpowiednich osób i odpowiednich działów. Do sekretariatu kierowane są również połączenia telefoniczne przychodzące. Sekretarka po odebraniu telefonu decyduje do jakiego działu bądź do jakiej osoby przekierować połączenie.

Jak widać sekretariat firmy jest bardzo ważną jednostką administracyjną w każdej firmie. Drugim ważnym ogniwem firmy jest zarząd przy którym pracuje kolejny swoisty sekretariat. Najczęściej zarząd ma swoją asystentkę, która niejako pełni funkcje sekretarki jednak ma jeszcze inne obowiązki wobec zarządu danej firmy. Podczas gdy sekretarka prowadzi i organizuje czas pracy całej firmy tak asystentka zarządu organizuje czas pracy zarządu.

O obowiązkach jakie posiadają asystentki zarządu możemy dowiedzieć się z ogłoszenia o pracy jakie zamieściła firma z miejscowości Pakość w województwie kujawsko-pomorskim. Firma poszukiwała osób chętnych do pracy na stanowisku asystentki zarządu właśnie. Praca w Pakości była dostępna dla osób o wykształceniu wyższym administracyjnym i posiadającym dużą wiedzę z zakresu obsługi komputera. Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należeć organizacja czasu pracy zarządu, organizowanie spotkań z klientami i kontrahentami, przyjmowanie gości, sporządzanie raportów i innych dokumentów zgodnie z instrukcjami zarządu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *